Kłujący ból po lewej stronie brzucha od kilku dni

Witam, od kilku dni rano, , około godz 7-8 czuje lekki ból po lewej stronie brzucha, ból jest kłujący, przechodzi do godziny-może czasem dłużej. Zlokalizowany po lewej stronie mniej więcej na linii pępka- ale ciężko określić, wydaje się, że wewnętrzny, lub czasem, że dotyka pleców. Rano wraz z tym bólem pojawia się konieczność wypróżnienia, ale nie jestem w stanie określić czy po wyp. ból jest mniejszy, ponieważ nie jest b. intensywny. Stolec kleisty(wczeniej w norm.) mam trochę stresów ostatnio

Renata GrzechociĹska

Objawy mogą być spowodowane stresem. Dla pewności proponuję wykonać USG jamy brzusznej.