Kłujący ból w sercu i problemy z oddychaniem

Bardzo często gdy chcę wstać z łóżka odczuwam mocny kłujący wbijający się w serce ból. Nie mogę nawet podnieść się parę centymetrów bo ból wbija mi się w serce i mnie unieruchamia. Mam problem z oddychaniem bo próbę wdechu uniemożliwia mi taki sam wbijający się w serce ból. Mogę wstać wyłącznie zsuwając nogi na podłogę i powoli z pozycji klęczącej podnosić się.Wtedy nadal oddycham bardzo płytko bo głębszy wdech powoduje wbicie się bólu w serce i mnie blokuje. Po kilku minutach ból mija. Dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstepnym badaniu będzie mozna coś więcej powiedzieć.