Kłujący, nagły, silny ból w łydce i w lewej części brzucha

Kłujący, nagły, silny ból w łydce i w lewej części brzucha JEDNOCZEŚNIE. Co to jest? Łapią mnie takie bóle co pare dni i trwają około 10 sekund, tak jakby pulsują.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane współwystępowanie dolegliwości bólowych nie ma raczej ze sobą związku. Ze względu na objawy proszę jednak skonsultować się z lekarzem POZ, który zbierze wywiad, zbada Panią/Pana oraz ewentualnie zleci badania dodatkowe.