Kłykciny kończyste w obrębie członka a odpowiednie działania

Witam! bardzo prosze o szybka odpowiedz! U mojego meza pojawily sie klykciny konczyste na penisie. Po wykonaniu badan (wymaz z pochwy) wirus HPV zostal wykluczony. Pojawilo sie inne pytanie. Czy jesli nie mam wirusa w pochwie to znaczy,z e nie mam go tez w jamie ustnej?! mam male dziecko i boje sie,z e je zaraze jesli taka mozliwosc jest. Pod jezykiem zauwazylam takie symetryczne tj. 4 cieniutkie wyrostki. Gladkie, ale dlugie na ok 3 mm (?). Nie brodawki tylko tj paleczki

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać sie do lekarza dermatologa po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć.