Kołatanie serca, ból w mostku i uczucie omdlenia

witam stycznia 2013 mialem z 7 razy takie uczucie jak klucie w sercu,kolatanie serca potem zaraz bol w mostku i spocilem sie w pare sekund i nogi jak z waty i objawy zemdlenia jakbym mial zaraz upasc zrobilem ekg i holter i nic nie wyszlo tylko jakies 10 pobudzen nadkomorowych i napad SVT trwajacy 6 ewolucji powiem ze jestem osoba bardzo nerwowa nie pale i nie pije kawy ,alkohol tylko czasami piwko ale zadko prosze o pomoc w rozwiazaniu mojego przypadku co jeszcze mialbym zrobic dziekuje marek
ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Opisane przez Pana objawy rzeczywiście wydają się być objawami arytmii serca, np. napadu SVT. Proszę zatem skonsultować się ze specjalistą kardiologiem, który zbierze wywiad, zbada Pana oraz oceni wyniniki dotychczas wykonanych badań. Jeśli będzie taka potrzeba, być może wskazane będzie powtórzenie Holtera.