Kołatania serca, zawroty, ucisk szyi, ból kręgosłupa i kłucie w klatce piersiowej u 19-latka

Witam.Mam 19 lat.Codziennie gram w pilke . Echo serca , ekg i holter wykonane cala reszta badan tez. Od elektorlitow przez usg tetnic , brzucha , do laryngologa i okulisty i cala reszte.Mam kolatania serca klucia w klatce , zawroty i odrealnienie, ucisk szyi .bol kregoslupa szyjnego, jedyna nieprawidlowosc to niezupelny blok prawej odnogi hissa i w holterze kilka bradykardii z powodu sportu codziennie od kilkunastu lat. Co moze to oznaczac .Ciagle mam obawy. Czy to jakas arytmia ,choroba ???

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety podane informacje są zbyt lakoniczne, by postawić jakąkolwiek diagnozę. Powinien tego dokonać lekarz prowadzący, który zna dokładne dane kliniczne oraz możliwość zebrania wywiadu i zbadania Pana.