Kołatanie serca, drętwienie, drżenie ręki i zasłabnięcie

Dobry wieczór mam 38 lat dziś przed połódniem miałem brak tchu drżenie rąk było mi słabo zbladłem zaczełą mi drętwieć lewa ręka i kołatanie serca , byłem u lekaża dostałem dwie tabletki i zastrzyk relanium . Od dwóch miesięcy bolą mnie łydki czy to początek jakiejś poważnej choroby . Ostatni rok żyje w ciągłym stresie o nerwach

Lek. Tomasz Budlewski

Witam serdecznie, uważam, że bardzo dobrze Pan zrobił ze zgłoszeniem się do lekarza. Sądzę, że najlepszym rozwiązaniem teraz byłoby zgłoszenie się do swojego lekarza celem badania lekarskie. Tylko na podstawie badania można określić prawdopodobne dolegliwości.