Kołatanie serca i pieczenie w okolicy klatki piersiowej

WitamOd jakiegoś ponad tygodnia boli mnie serce to zakłuje to zakołota to jakby skurcze ściskanie mięśni w okolicy serca a pachy pojawia sie też ból w lewej ręce byłam u kardiologa wykazało że mam niedomykalnośc zastawki z powiekszeniem nie pamietam czego i miałam cholter i mówił że wszystko jest dobrze mam brać tylko leki aspargin i setal mr czasami concor cor1,25 jak bedzie mnie boleć powiem ze boje sie tych bolow tych objawów czy mozna jeszcze cos sprawdzić? moze to jakas inna choroba?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli konsultowała się Pani ze specjalistą kardiologiem, to zdecydowanie proszę postępować zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego. Jeśli dolegliwości będą się powtarzać, proszę ponownie skonsultować się z lekarzem.