Kołatanie serca i stosowanie leków

witam serdecznie mam kołatanie serca od kiku dni mam takie chwilówki biore tablletki propranolor isopnin oraz zapisano mi leki na uspokojenie co nic mi nie daje stosuje walido niewiem czy ta przyczyna jest od tego ze cały czas myse czy zn ow nie nastapi to kołatnie byam u ekarza ekg zrobiono jest dobre czy mam sie martwic tym czy luzie troche bystopowac i nie myslec boje sie bo mam 4 dzieci a takie cos miaałam 4 ata temu i byl spokuj prosze mi poradzic pozdrawiam justyna

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli zalecone przez lekarza leki nie przynoszą oczekiwanej poprawy zdecydowanie powinna się Pani udać na ponowną wizytę. Teoretycznie Pani objawy mogą mieć jednak także etiologię psychogenną. Może powinna Pani zatem pomyśleć o konsultacji specjalisty psychiatry?