Kołatanie serca, nerwowość i duszności oraz wynik badania TSH

Witam . Codziennie odczuwam kołotanie serca , nerwowosci ,niepokój,lęl, niekiedy dusznosci, schudłam 5 kg w ciagu 2 miesiecy tym samym zrobiłam sobie badania tarczycy . Wynik TSH 0,708 FT3 3,33 FT4 1,14 niby wszystkie w normie , ale przeczytałam artykul w internecie ze przedzial Tsh 04-4.20 jest bardzo wzgledny blizszy jest 1,00 czy to moze swiadczyc o tym ze mam nadczynnosc.?

Lek. Katarzyna Szymczak

Wynik jest w normie, sugeruję kontrole za ok 6 miesięcy oraz wykonanie ekg.
Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza rodzinnego. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.