Kołatanie serca, szum w uszach, zawroty i problem ze schudnięciem a wyniki badania tarczycy

Witam. W kwietniu urodziłam dziecko przez cc od jakiegoś czasu dziwnie się czuje .. kołotanie serca, szum w uszach, zawroty w głowie, mimo ćwiczeń, diety, karmienia piersią waga stoi w miejscu od porodu jak zaczarowana, a jestem dość aktywna basen, plus areobik 3 razy w tyg, Zrobiłam TSH i wynosi 0,95 FT3 4,85 i FT4 16,10 czy powinnam się niepokoić tymi wynikami ? niby wszystkie są w normie.. czy szukać przyczyny mojego samopoczucia gdzie indziej? Z góry jestem wdzięczna za jakąkolwiek poradę

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.