Zapytaj lekarza

1 , 0 3 4 , 1 7 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Vanatex a szum w uszach

M, wiek 50, waga 108, wzrost 180. Atletycznej budowy, umięśniony. 18 lat mieszkałem poza Polską. Jestem na tabletkach - Vanatex 160 mg + 25 mg, już od dłuższego czasu wartość ciśnienia skurczowego pomimo systematycznego spożywania tabletek Vanatex jest ok 150, podczas gdy rozkurczowego pomiędzy 70 - 80. Mam też towarzyszący szum w uszach.Moja pani doktor powiedziała, ze to sprawa stresu. Staram się wiecej ćwiczyć (stacjonarny rower). Może czas na zmianę leku? Czy można prosić o poradę? Czy to możliwe, że przyjmowanie tabletek Vanatex powoduje u mnie szum w uszach? Czy to normalne, że lek Vanatex powoduje tego typu efekty uboczne? Zastanawiam się skąd się biorą moje problemy i to w sumie jedyne, co mi przychodzi do głowy... Będę wdzięczny za każdą poradę, bo nie bardzo wiem co mam teraz robić. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
MĘŻCZYZNA, 50 LAT ponad rok temu

Stosowanie dronedaronu w praktyce - 10 gorących pytań

Migotanie przedsionków to duży problem społeczny. Wiele osób cierpi na tę przypadłość. Leczenie migotania może polegać na podaniu dronedaronu. Obejrzyj film i dowiedz się więcej na temat tej terapii.

Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania

Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Ważne tematy