Stosowanie Vanatex a przyjmowanie MaxOn Active

Witam Przyjmuję lek VANATEX HTC 160 mg 25mg. Czy mogę zażywać też lek MaxOn Active pozdrawiam Waldek

Jeśli stosuje pan tylko Vanatex to można zastosować Maxon. Nie można kojarzyć tego leku z tzw nitratami stosowanymi czasem po zawale serca lub w chorobie wieńcowej. Maxon to Sildenafil w dawce 25mg. Dawka jest minimalna i lęk może nie zadziałać. Najczęściej stosuje się sildenafil w dawce 100 lub 50 mg. Taka dawka jest na receptę. Koszt leku na receptę jest w porównaniu z Maxonem dużo, dużo niższy.