Zawroty głowy, szum w uszach, ból głowy i kołatanie serca

Witam, Od mniej więcej tygodnia mam następujący problem: zawroty, uczucie że mdleję, szum w uszach, ból głowy, kołatanie serca, spadki ciśnienia, kłucie w klatce piersiowej, duszności. Byłem u lekarza, wysłał mnie na badanie krwi. Z wyszło, że mam stan zapalny, teraz znowu zostałem wysłany na badanie krwi tym razem na tarczycę... ale wyniki będą dopiero w poniedziałek. Tak więc pytam co mi dolega według ekspertów. Z góry dziękuję. Pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Stan zapalny może występować w każdej części ciała, a objawy jakie Pan opisał choć bardzo niepokojace to nie są na tyle charakterystyczne aby stwierdzić jaka jest ich przyczyna. Bez przeprowadzenia badania i uszczegółowienia wywiadu lekarskiego nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi.