Zawroty głowy i kołatanie serca

Witam ostatnio pojawiły się u mnie zawroty głowy czasem pojawia się kołatanie serca ,czuje się osłabiona, mam wrażenie że tracę równowagę. Ostatnio spałam w stoperach i pobolewa mnie prawe ucho czy ma to związek z błędnikiem ? czy z cienieniem ?Pilnie proszę o poradę.

Aleksander Ropielewski

Pani objawy mogą wynikać zarówno z zaburzeń ciśnienia jak i pochodzić ze strony błędnika. Mogą to też być dwa nie związane ze sobą objawy. Bez przeprowadzenia badania lekarskiego i ew. badań dodatkowych nie jestem w stanie Pani udzielić jednoznacznej odpowiedzi.