Kolka wątrobowa i stłuszczenie wątroby

Witam od jakiegos czasu mam problemy z watroba. Mialam wykonane badania krwi trzy razy i w kazdym badaniu proba watrobowa byla cakiem sporo podwyzszona. Wykonalam usg watroby i wyszlo ze jest ona otluszczona. Zmienilam diete wiecej cwiecze i bylo ok. Ale od paru dni mam jakby kolke w watrobie i bardzo mnie ona boli. Biore Hepatil ale nie pomaga, Prosze o pomoc bo juz nie daje rady. Pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji powinna Pani udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego, który po zbadaniu, ocenie wyników badań dodatkowych ustali przyczynę dolegliwości oraz wdroży odpowiednie leczenie.