Próby wątrobowe a obumarcie płodu w 7. tc

Czy proby watrobowe aspat 197 i alat 128 mogly spowodowac obumarcie plodu w 7 tc ? W ciazy mialam dolegliwosci bolowe w rejonie watroby zrobilam badania lipaza amylaza w normie ale te proby wysokie pozniej okazalo sie ze po 2 tyg ciaza obumarla lekarka sugeruje ze moze to byc przez watrobe i zla diete obrzeranie sie.czy to moze byc powod?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki i wyjaśnienie przyczyn podwyższonych enzymów wątrobowych. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu i przeanalizowaniu wykonanej już diagnostyki będzie można coś więcej powiedzieć.