Podwyższone wyniki prób wątrobowych i bilirubiny

Witam Od jakiegos czasu mam podwyzszone proby watrobowe Alat 72 Aspat 79.Bilirubina tez podwyzszona.Wykonalem usg watroby i nie jest powiekszona,tylko wyszla echogenicznosc.Gastolog wykonal badania i stwierdzil zespol Gilberta oraz dodal,ze proby watrobowe spowodowane sa moja waga(sporo przytylem).Lecze sie tez od 2 lat na depresje,mozarin 20mg.Waze 96kg,184 cm wzrostu,27 lat.Nie umiem zrzucic kilku kg,taka praca.Martwie sie i nie wiem co dalej...

Witam,

Zachęcam Pana do wykonania szczegółowych badań lekarskich celem poszukiwania przyczyn niepokojących wyników. Nie napisał też Pan jak z używanie alkoholu - to może mieć duże znaczenie zarówno w kwestii depresji, jak i podwyższonych wyników, o których Pan pisał w pytaniu. Warto podjąć leczenie psychoterapeutyczne w sprawie depresji.
Pozdrawiam i życzę skutecznego leczenia.

Dzień Dobry Panu,

Dostaje Pan sygnały z ciała, że taki stan rzeczy Panu nie służy i organizm domaga się wprowadzenia systematycznej aktywności fizycznej (marsz, spacer, itp.) do której Pana serdecznie zachęcam.

Jest takie powiedzenie, że Ruch zastąpi każdy lek, ale żaden lek nie zastąpi ruchu..., do czego Pana chcę zainspirować.

Życzę Panu zadbania o siebie,
Irena Mielnik-Madej