Co powoduje senność, zmęczenie u 37-latka?

Mam 37 lat, mężczyzna, mam problem z tym, że jestem senny i zmęczony, dużo bym spal, tak od kilkulat, teraz bardziej, rok temu wyniki badań tarczycy ok, cukier i cholesterolu lipidogram wyszedl w normie. Testosteron bardzo niski, czy on może być powodem wiecznego zmęczenia? Depresji nie mam, gdyż jestem szczęśliwy i nic mnie nie stresuje. Najchętniej to bym spał po 16 godzin dziennie a 8 jakoś przeleci, pracę mam taką, ze mam duzo przerwy którą przeznaczam na spanie choćby w samochodzie naparkingu

Dzień Dobry Panu,

Z Pana opisu wnioskuję, że nawykowo już "przesypia" Pan swoje życie.

Proponuję zaprosić do swojej codzienności aktywność fizyczną, najlepiej na świeżym powietrzu-wtedy wzrośnie u Pana w sposób naturalny poziom testosteronu...

Jest takie powiedzenie, z którym podzielę się z Panem:
Ruch zastąpi prawie każdy lek, ale żaden lek nie zastąpi ruchu..., czego Panu serdecznie życzę,

irena.mielnik.madej@gmail.com