Kolki w sercu po wypadku samochodowym

Witam mam taki problem otóż w sierpniu ubiegłego roku miałam wypadek samochodowy i trafiłam do szpitala. Tam okazało się że mam stłuczoną całą lewą stronę ciała. Od tamtej pory mam straszne kolki w sercu. Czasami trwają moment i przechodzą innym razem trwają nawet cały dzień. Najgorzej jest jak zapomnę i śpie na tej stronie. Co mi może być?

Piotr Pilarski

Nie upatrywalbym przyczyny bólu w sercu. Najprawdopodobniej jest to ból kostny stawowy. Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego aby zapisał leki przeciwbólowe.

Pozdrawiam.