Co może oznaczać postępujący niedowład ciała po wypadku samochodowym?

Witam mam pytanie,a mianowicie po wypadku samochodowym z dnia na dzień mam coraz to większy niedowlad lewej strony ciala ,jak kiedyś jeszcze przed wypadkiem dużo ćwiczyłam na siłowni ,dzisiaj niestety nie ćwicze bo lewa strona ciała mi nie pozwala,ręką jest coraz to slabsza i poza ręką mam mrowienie w nogach ,najgorsze jest to ,ze nie mogę znaleźć odpowiedniego dobrego lekarza który by mi pomogl zaczynając od ortopedyczne po neurologa dostaje blokadę w bark a objawy nie mijają

Witam!
Zbyt mało informacji o doznanych urazach we wspomnianym wypadku: zakres uszkodzeń, ew. utrata przytomności, co wyszło w badaniach? Jeżeli uraz dotyczył głowy, to należy wykonać badanie obrazowe (RM lub TK) oraz EEG. Nie można również wykluczyć zaburzeń nerwicowych.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.