Kołysanie obrazu, uczucie gorąca a choroba Gravesa Basedowa

witam mam pytanie czy możliwe jest ze lekarz endokrynolog mogl się pomylić i zamiast wykryc u mnie choroby gravesa powiedział ze to Hashimoto.ja mam uczucie goroca zle znosze cieplo mam dużo energii ale szybko się mecze mam kołysanie obrazu.prosze o odpowiedz

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Istnieje prawdopodobieństwo pomyłki. Niemniej jednak jest to mało prawdopodobne. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę kontrolną.