Wytrzeszcz oczu przy chorobie Gravesa-Basedowa

Witam, leczę się na chorobę gravesa &basedova i mam wytrzeszcz oczu potrzebuję pomocy okulistycznej a okazuje się ,ze jest problem ,nikt się tym nie zajmuje , Proszę o podpowiedż gdzie się z tym udać Z poważaniem Urszula O.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę przede wszystkim udać się do lekarza endokrynologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie. Co do okulisty, proponuję udać się w Pani okolicy, Lekarz na pewno pokieruje Panią w odpowiednie miejsce.