Leczenie choroby Gravesa-Basedowa

mam chorobę basedowa wytrzeszcz oczu od ponad pół roku leczy mnie lekarz enkortonem i metizolem a oczy coraz bardziej do wierzchu mi wychodzą i mocno tyje co robć czy może leki zmienić obiecuje mi dać a operacje ale nic dalej nie dostałam co robic rece załomuje monika

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś więcej powiedzieć konieczne jest badanie lekarskie oraz przeanalizowanie wykonanych badań dodatkowych. Proszę zgłosić się do endokrynologa. Na podstawie samego opisu nie mogę nic więcej radzić.