Choroba Gravesa-Basedowa i stosowanie leków

Witam, Mam stwierdzoną chorobę Gravesa-Basedowa, od ponad miesiąca przyjmuję Thyrosan (reakcja uczuleniowa na Metizol), wyniki są w normie i przyjmuję aktualnie tylko 1 tabletkę Thyrosanu, tarczyca nadal mocno powiększona. Jednym z wyraźych objawów był bardzo mocny obrzęk twarzy (policzki), lekki wytrzeszcz oczu etc. Moje pytanie dotyczy opuchlizny, nadal utrzymuje sie lekka opuchlizna w obrębie dolnym policzków, czy to normalne? Kiedy mogłabym spodziewać sie ewentualnej poprawy? Proszę o odp.

Witam. Niestety nie potrafię odpowiedzieć jak długo będą utrzymywać się zmiany w obrębie policzków. Jest to bowiem sprawa bardzo indywidualna. Proszę postępować zgodnie z zaleceniami prowadzącego endokrynologa.