Czy mogę iść na peeling kawitacyjny?

Witam. Jestem w trakcie leczenia solem medrolu z powodu wytrzeszczu (mam gravesa baswdowa obecnie niedoczynność tarczycy po jodzie w tamtym roku). Czy mogę iść na piling kawitacyjny? Zrobił mi się trądzik. Czy bardziej polecana jest oxybrazja? Mam skórę normalną skłonna do wysychania, wrażliwa.

Dzień dobry, Pani stan zdrowa będzie przeciwwskazaniem do "kilku" zabiegów kosmetycznych.
Jeśli ma Pani problem ze skórą i zmiany trądzikowe to polecam udać się do kosmetologa, który przeprowadzi z Panią wnikliwy wywiad kosmetologiczny i rozpisze Pani odpowiednią terapie a w razie konieczności skieruje do koszyka dermatologa. Peeling kawitacyjny czy oxybrazja to nie są zabiegi gdzie wskazaniem jest trądzik czy sucha skóra. Te zabiegi jedynie delikatnie oczyszczą skórę ze zrogowaciałego naskórka a nie poprawiają stanu skóry na dłużej.
Pozdrawiam serdecznie