Komplikacje po zabiegu wycięcia paznokcia

Panie doktorze, w piątek miałam zabieg wyciecia paznokcia. po zmianie pierszego opatrunku zauwazylam dosc duze krwawienie (nadmienie ze to juz moj trzeci taki zabieg i wczesniej nie zauwazylam takich sytuacji) opatrunek przemaka w przeciagu 4ch godzin i musze go wymienic. Palec jest jakby napompowany a skora "odmoknieta" mysle ze na wskutek takiej ilosci krwi. Cz jest to normalne i co powinnam teraz zrobic?

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli krwawienie nadal się utrzymuje proszę koniecznie udać się do lekarza wykonującego zabieg.