Zapytaj lekarza

1 , 0 3 1 , 9 9 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Komplikacje po złamaniu przynasady kości ramiennej

Witam.3miesiące temu złamałem przynasade dalszej kości ramiennej prawej. 3 ygodnie przestałem nosić stabilizator.. Ręka ma się lepiej ale martwi mnie ze nie moge jej wyprostowac w dość duzym stopniu i mam lekkie problemy z poruszaniem barkiem Czy to jest normalne? Mogę dodać ze nie było problemow z nerwami a kości prawdopodobnie zrosły sie pozytywnie ale to opinia lekarzy angielskich stąd moje wątpliwości i pytanie do was. Złamanie z lekkim przemieszczeniem ale podobno jest to akceptowane
MĘŻCZYZNA, 26 LAT ponad rok temu

Co jeść przy dolegliwościach ze strony układu ruchowego?

Twój układ ruchowy daje Ci w kość? Pokonaj to... dietą. Sprawdź, co warto jeść, aby kręgosłup nie bolał. Dietetyk kliniczny podpowiada, na jakie produkty warto zwrócić uwagę.

Lek. Rafał Gryszkiewicz
83 poziom zaufania

Witam, prawidłowo wyleczone złamanie nie powinno powodować zaburzeń ruchomości. Czy w trakcie leczenia zlecono rehabilitację? Utrudnione poruszanie może wynikać też z zaników mięśni, które powstały podczas długotrwałego unieruchomienia.

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, wśród jego zainteresowań znajduje się kardiochirurgia, chirurgia ogólna, medycyna tropikalna. Obecnie odbywa rezydenturę z chirurgii ogólnej w Klinice Chirurgii Szpitala Uniwersyteckiego Collegium Medicum UJ w Krakowie.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy