Komplikazje po chemioterapii

Jestem 4,5 roku po chemioterapii .Od tej poiry mam komplikcje-była zakrzepica ,zator płuc i pozim cukru podniesiony. Mam stale niewiele podwyższony cukier we krwi .Krzywa cukrowa jest nieco podwyższona,ale w/g diabetologa nie jest to jeszcze cukrzyca -Zalecił dietę.a ja się martwię ,czy to wystarczy,czy nie trzeba zażywać tabletek,aby uregulować poziom cukru. Po 3 miesiącach cukier jest dobry ,potem znowu huśtawka cukru :(

A komu wierzyć jeśli nie diabetologowi ?! Może Pan co najwyżej zmienić tego specjalistę na innego diabetologa... Ja nie odpowiem bo nie wiem jak mam rozumieć określenia "niewiele podwyższony cukier we krwi" i krzywa cukrowa "nieco" podwyższona - na podstawie takich określeń nie ustawia się leczenia nie mówiąc już o tym , że nie istnieje leczenie przez internet , zż