Kompresyjne złamanie kręgu i wynik RTG kręgosłupa

Witam,w marcu 2016r.miałam kompresyjne złamanie kręgu.Mam 59 lat i ostoperozę.W/g rtg kręgosłupa. Kompresyjne złamanie trzonu kręgu L3,z złamaniem jego blaszki granicznej górnej i wgłobieniem górnej powierzchni w masę trzonu.Klinowate obniżenie ku tylowi szpary międzytrzonowej L2/L3 i objawy przepukliny tarczy miedzytrzonowej L2/L3 w masę trzonu L3.Objawy niewydolności statyczno-przeciążeniowej w stawach międzywyrostkowych;wyrażniej w segmentach L3/L4 i L4/L5.Co to oznacza,do kogo się zwrócić?

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udac sie do lekarza reumatologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.