Konflikt serologiczny a starania o dziecko

Moja zona ma grupe krwi a1brh+ a ja mam a1rh+ ,czy mozemy miec Dziecko ? Staram sie o dziecko juz ponad rok i nic nie wychodzi:( jedna osoba powiedziala.mi ze jezeli mamy takie grupy krwi to nie beDziemy miec dzidziusow:( czy to prawda?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podane twierdzenie jest nieprawdziwe. Posiadanie wymienionych grup krwi nie zmniejsza szans na ciążę. Proszę udać się do poradni leczenia niepłodności, gdzie zostanie wdrożona diagnostyka w kierunku przyczyny niepowodzeń w staraniach o ciążę.