Konhoplastyka i problemy z okiem

witam Jestem po konchoplastyce nosa 3 miesiace i od tego czasu mam problem z okiem takie uczucie sciagania czasami w kaciku oka mam bardzo czerwone krople nie dzialaja lekarz nie widzi problemu co to moze byc? zaznaczam ze stao sie to po tym zabiegu.

Przewód nosowo-łzowy odprowadzający łzy z oka uchodzi właśnie pod małżowiną nosową dolną czyli w okolicy nosa w której miałeś robiony zabieg koncho plastyki. Niech Pan doktor nie chowa głowy pod piasek jak struś tylko niech Ci pomoże.udrożnić ten przewód, który być może zarósł niechcąco, bliznowato po jego zabiegach. A są na to sposoby.