Leczenie rekonstrukcyjne zanikłych małżowin nosowych i śluzówki po nieudanych zabiegach konchoplastyki

Czy w Polsce ktoś zajmuje się leczeniem rekonstrukcyjnym, zanikłych małżowin nosowych i śluzówki po rozległych, nieudanych zabiegach konchoplastyki na małżowinach nosowych dolnych .Mam zanik śluzówki nosa, nie czuję oddechu, strasznie wysycha śluzówka ,bardzo cierpię i nie wiem gdzie szukać w Polsce pomocy w takiej sytuacji ...Czy pozostaje tylko lekarz z Niemiec ,Dr Bodlaj , który pomaga ludziom z zanikami śluzówek ,po nieudanych zabiegach laryngologicznych na małżowinach nosowych ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Specjalista otolaryngolog, który prowadzi Pani leczenie powinien wskazać miejsce, gdzie może Pani wykonać tego typu zabieg.