Zanik małżowin nosowych po konchoplastyce

WITAM PO 4 MIESIACACH OD KONCHOPLASTYKI RADIOWEJ ZACZELO DOCHODZIC DO ZANIKU MALZOWIN NOSOWYCH POMIMO 4 MIESIECZNEGO NAWILZANIA NIC TO NIE POMOGLO GDZIE MUSZE SIE UDAC I JAK ZACZAC TO LECZYC? ZNALAZLEM INFORMACJE O DR BODLAJ Z NIEMIEC CZY PANSTWO GO POLECACIE MUSZE RATOWAC SIE LEKARZ KTORY MI TO ZROBIL NIE CHCE MI POMOC PROSZE O RADE.DODATKOWO CIAGLE BOLI MNIE GARDLO BO POWIIETRZE WPADA NIE NAWILZONE I NIE OGRZANE POMOCY!

Nie wiem o co chodzi i po czyjej stronie jest wina. Nie widziałem nosa przed zabiegiem i nie widzę teraz. niejednokrotnie sami szukacie sobie guza. Omijajcie lekarzy jak nie ma problemu bo oni ambitnie lub dla finansów chcą Wam pomóc a efekty są takie jak Twoje.