Konieczność aparatu ortodontycznego przy jednym nierównym zębie

Witam :) chciałabym sie zapytac czy jest konieczność zakładania aparatu ortodontycznego przy jednym nierownym zębie czy można go wyprostowac w inny, tanszy sposob. Tylko czwórka urosła mi bokiem. Pozostałe zeby sa prosciutkie:)

Dzień dobry,
Jeśli Pani ocena jest prawdziwa (proszę wybaczyć ale oko fachowca może wychwycić elementy niewidoczne dla laika - istnieje jakiś powód, dla którego owa czwórka wyrosła krzywo - brak miejsca, oddychanie przez usta, krzywa postawa itd.) można ją wprowadzić gotowymi ruchomymi apartmi korygujacymi np. Myobrace.
Pozdrawiam