Konieczność przyjmowania Espumisanu przed badaniem USG jamy brzusznej

Czy przed badaniem usg jamy brzusznej konieczne jest branie przez kilka dni espumisanu? mam chory zołądek reaguje bólem na leki wiec boje sie brac espumisan.

Jeżeli wynik USG ma wnieść cokolwiek w związku z jakimiś jeszcze dolegliwościami, to pewnie i Pani zależy na jak najlepszym przygotowaniu. Stąd zalecenie wzięcia Espumisanu.