Konizacja szyjki macicy u 35-latki

witam, miesiąc temu miałam wykonany zabieg operacyjny LEEP i o ile dobrze zrozumiałam to jest to samo co konizacja szyjki macicy.Kiedy odebrałam wynik histopatologiczny lekarz w szpitalu powiedział że muszę zgłosić się do swojego lekarza po skierowanie do szpitala celem dalszego leczenia operacyjnego.Moje pytanie brzmi dlaczego? czy możliwe jest że nie wycieli mi wszystkich zmian w szyjce? Bardzo się boję bo nie wiem o co chodzi...

Aleksander Ropielewski

Powodem może być niepełne usunięcie dysplastycznych zmian szyjki macicy lub wykrycie raka szyjki macicy. Nie wiem co jest napisane w wyniku histopatologicznym, dlatego nie mogę udzielić dokładniejszej odpowiedzi. Na pewno nie można sprawy lekceważyć, prosze udać się do ginekologa.