Co oznacza wynik badania szyjki macicy po konizacji u 34-latki?

Witam.W pierwszej biopsji wynik był -rak płaskonabłonkowy prawdopodobnie przed inwazyjny in situ szyjki macicy,po konizacji odebrałam wynik histopatologiczny wynik- CECHY CIN III (HG SIL)NABŁONKA PŁASKIEGO STREFY TRANSFORMACJI SZYJKI MACICY. ZEPIDERMIZOWANY ECTROPION. LICZNE TORBIELE NABOTHA SZYJKI MACICY. Co oznacza ten wynik ?podobno jest dobry.Z gory dziękuję 34 lata

Zależy co rozumie Pani pod słowem OK. Okazało się, że miała Pani stan przedrakowy szyjki macicy lub raka przedinwazyjnego. Natomiast histopatolog nic nie pisze o tym czy zmiana została usunięta w całości. Opis jest niekompletny.