Kontakt ręcznika dziecka ze spermą

Witam serdecznie chciałabym się was poradzić.Otóż 4 bądź 5 maja doszło do pieszczot z mężem i zrobiłam ręką żeby strzelił.Po tych pieszczotach zaraz wytarł swojego członka w chusteczkę higieniczną bądź ręcznik papierowy to było wszystko zwinięte i położone na pralce w łazience.Rano jak wstał do pracy zaraz wziął to z pralki i wyrzucił.Natomiast mam pytanie minęło 12 albo 13 dni po tym czasie został w to miejsce położony ręcznik dziecka , którym ono się wycierało .Czy coś się może stać boję sie

Witam. Nie ma powodów do niepokoju. Nie ma możliwości aby ta sytuacja była grozna dla dziecka.