Możliwość zapłodnienia poprzez kontakt miejsc intymnych z ręcznikiem papierowym, na którym była sperma

Witam tego dnia miałam dni płodne. Nie było stosunku płciowego ,zabawa wibratorem najpierw ja a potem mąż zrobił mi dobrze wibratorem po zabawie jak skończyliśmy umyłam ręce i wibrator i schowałam potem ja zrobiłam mężowi dobrze i strzelił nie było współżycia strzelił w ręcznik papierowy potem umyłam ręce i załatwiłam się w międzyczasie mąż zostawił ten ręcznik ze spermą na pralce czas jaki minął to od 1 min do3 czy wstając i w razie co dotykając tego miejscami intymnymi może być ciąża ??

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

w tym przypadku szanse na ciąże są bliskie zeru.

Pozdrawiam.