Korekcja nosa własnym tłuszczem

Proszę o opinie na temat korekty nosa (likwidacji nierówności) własnym tłuszczem? Jaka jest cena i trwałość zabiegu?

Witam
Efekty korekty nosa własnym tłuszczem utrzymują się około 5-6 lat. Nie jest to jednak tak precyzyjny zabieg jak podanie kwasu hialuronowego. A w przypadku niezadowalającego efektu tłuszczu nie możemy rozpuścić.