Najtrwalsze efekty w powiększaniu ust

Witam.Jestem zainteresowana powiększeniem ust.Jaki produkt na rynku daje najtrwalsze efekty? Którym wypełniaczem powinnam się zainteresować? Jak wygląda w Polsce kwestia wypełniania własnym tłuszczem? Jakie są ceny i czy ta metoda jest bardziej polecana niż np. kwasem hialuronowym? Dziękuję

Najskuteczniejszym zabiegiem, po którym efekty są najbardziej zadawalające jest kwas hialuronowy. Ceny za wypełnienie ust sa bardzo indywidualne- zależą od ilości zużycia preparatu, a efekt jaki chce Pani uzyskać po zabiegu można jedynie ustalić na indywidualnej konsultacji. Ceny są od 500-2000zł.

Witam
Najbardziej trwały efekt wypełnienia ust i zarazem bezpieczny to użycie własnej tkanki tłuszczowej. Koszt około 2500. Proszę jednak pamiętać, że jeżeli efekt nie będzie zadowalający, tłuszczu nie możemy rozpuścić. Jeżeli ma to być pierwszorazowa korekcja, proponuje zacząć od kwasu hialuronowego. Najczęściej po 3-4 zabiegach efekt również jest trwały, a usta nawet po pierwszysm zabiegu nie wracają już do stanu wyjściowego.
Pozdrawiam
Iwona Radziejewska