Korekta odstających uszu a pieprzyk

Dzień Dobry W tym roku chce zrobic korekcje odstajacych małżowin usznych. I oto moje pytanie mam pieprzyka z tyłu ucha. Jak zostanie przeprowadzona wtedy operacja? https://zapodaj.net/bfd1cc89d6f55.jpg.html (dodaje link do zdjęcia tyłu ucha). A drugie pytanie czy można powiedziec lekarzowi o stopniu przylegania ucha ponieważ niechciałbym bardzo przylegajacych. Bardzo proszę o odpowiedz. Dziękuje.

Szanowny Panie,
Nie przeszkadza mi to zupełnie, zawsze tak jest że u mnie w trakcie konsultacji można dokładnie sprecyzować swoje oczkowania
dr Janusz Jaworowski
specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej
specjalista chirurgii ogólnej
i onkologicznej