Koszt badania USG mięśni
gdzie mozna zrobic usg miesni i jaka jest cena takiego badania

KOBIETA, 45 LAT ponad rok temu
Badaniem takim zajmują się ortopedzi lub wyspecjalizowani radiolodzy. Trzeba szukać osoby wykonującej USG aparatu ruchowego. Cena około 70-100 zł.
Witam serdecznie,
Co do miejsca wykonania badania USG mięśni, proszę zapytać swojego lekarza rodzinnego lub poszukać na własną rękę w Pani okolicy. Trudno odpowiedzieć też jaka jest cena badania. Ponieważ ceny są różne i zależy to cennika w danej placówce świadczącej taką świadczenia medyczne.
Pozdrawiam.