Ból mięśni w biodrze u 37-latka

Od pol roku mam dziwny bol miesni gdzies gleboko w biodrze. Sporo jezdze na rowerze. Moze to jakis miesien posladkowy? Rozciaganie nie pomaga, a przeciwbolowe masci daja tylko troche ulgi. Jaka zrobic diagnostyke?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Przede wszystkim wskazana jest konsultacja ortopedyczna oraz USG jamy brzusznej. Jeśli te badania nic nie wykażą kolejnym etapem będzie badanie RTG miednicy i ewentualnie tomografia komputerowa.