Kremowy śluz i temperatura w fazie lutealnej

Witam, cykle mam 32 dniowe, 17 dc tem.36,27 a 18 dc 36,87 i w górę. Obecnie mam 9 dzień f.lut. a temp. od 2 dni jest jeszcze wyższa 37,05 - 8dc i dziś 9dc -37,03 . Jednak rano sprawdziłam śluz-kremowy a w połud.był kremowy ale też i rozciągliwy. Nie rozumiem. W fazie tak wys.temp. nie powinno być chyba pł. śluzu .

Aleksander Ropielewski

Śluz kremowy nie jest śluzem płodnym - jest nim śluz wodnisty. Nie wiem jakie są u Pani zwykl różnice temperatur w ciągu cyklu miesiączkowego. Na przykłądzie pomiarów z jednego miesiąca trudno jest dokonywać oceny płodności. WYmagana jest przynajmniej kilkumiesięczna obserwacja.