Badania hormonalne, testy owulacyjne i pomiar temperatury przy staraniach o ciążę

Staram się nieskutecznie 5-mc o dziecko. Po raz 1 w tym m-cu zaczęłam robić testy ow. , mierzyć temp. i spr. śluz. Testy pokazują wysoki LH 15-16, a po 17 dc skacze temperatura, która utrzymuje się do 15-16 dnia f.lutealnej i następ. plamienie. Wszystko wskazuje, że 17dc mam owulację. Problem w tym, że nie wyczuwam u siebie śluzu płodnego. Jest biały, kremowy, rozciągliwy także czasami, ale lekko zabarwiony, a powinien być bezbarwny. Jestem niepłodna? Zaczęłam pić siemię a od tego cyklu i wiesio

Aleksander Ropielewski

Proponuję kontakt z ginekologiem, który rozwieje wątpliwości i jednoznacznie stwierdzi czy i kiedy dochodzi do owulacji oraz oceni wydzielinę z pochwy, a także podpowie na co zwracać uwagę podczas obserwacji własnego organizmu.