Brak śluzu płodnego a możliwość bezpłodności

Staram się 5 m-c o dziecko i w tym m-cu zaczęłam mierzyć temperaturę, spr. śluz i szyjkę. Miesiączkę mam ok.28-29 każdego m-ca . Dziś 17 dc a ja ciągle mam śluz kremowy, jak balsam. Co się dzieje? nie mam śluzu płodnego w ogóle? Robię testy owu. ale zakupione na allegro i nie wiem czy są miarodajne, bo spr. od 10 dc i 15-16 dc pojawiła się kreska testowa prawie ciemna jak kontrolna. Nie wiem co mam o tym sądzić, ponieważ nie ma skoku temperatury. Jestem bezpłodna ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie. Konieczne jest wykonanie badań aby móc coś więcej powiedzieć.