Jakość śluzu z dróg rodnych a szanse na ciążę

Witam. Mam 29 lat. Moje cykle sa nieregularne 28-34 dni. Staramy sie z mężem o dziecko. Czytałam o obserwacji śluzu z szyjki macicy. Otóż , 13dc cały dzień miałam wodnisty sluz, uczucie mokrosci.14 dc rano sluz rozciągliwy jednak popołudniu ten sluz zniknął i do tej pory sluz jest skapy. Ile powinien trwać szczyt śluzu? Czy jest szansa na ciąże mimo wspołżycia popołudniu gdzie sluz był gorszej jakości?

Renata GrzechociĹska

Istnieje taka możliwość. Jednak należy pamiętać, że sama obserwacja śluzu niewiele wnosi informacji, szczególnie u kobiet z nieregularnymi miesiączkiami.