Zły wygląd śluzu płodnego a problemy z ciążą

Witam mam 29 lat. Próbuje zajść w ciąże , ale mimo wspołżycia co 2-3 dni nie udaje sie. Nie mam śluzu o konsystencji białka jaja, tylko wodnisty ale nierozciagliwy. Czy to moze byc przyczyna? Jak polepszyć jakość sluzu? Czytalam o środkach na przedłużenie żywotności plemników (preesed) czy to pomoże?

Renata GrzechociĹska

Proponuję udać się do ginekologa w celu poszukiwania przyczyny niemożności zajścia w ciążę.